Kameraların telefon boyutlarına inmesi ve telefonlarımızda yer alması ile yepyeni bir dönem başladı. Belki çoğumuz fark etmesek de, mobil fotoğrafçılık kavramı ortaya çıktı ve artık neredeyse akıllı telefonu olan herkes fotoğraf çekiyor. Fotoğrafa ilgi duyan biri olarak, buna tepkili olan fotoğrafçıların varlığını haberdarım ancak algı olarak zaten fotoğrafçılık ve mobil fotoğrafçılık arasında tabii ki ciddi Devamını oku..

ben nunery, karısını akciğer kanserinden kaybettikten 2 yıl sonra küçük kızıyla birlikte yaşadıkları evden taşınmaya karar vermişler. evdeki tüm eşyalar kaldırıldığı zaman evin eşiyle birlikte evlendikten hemen sonra taşındıkları halde, yani bomboş olduğunu görünce kızıyla birlikte düğün fotoğraflarını tekrar canlandırmaya karar vermiş. http://www.buzzfeed.com/ryanhatesthis/two-years-after-losing-his-wife-to-cancer-a-man-recreated-hi?bffb

Merhaba arkadaşlar bugün ki yazımda forum sitelerinde epey bir karşılaştığınız Fotoğraf Makinesi alırken Spot mu? Garantili mi? Fotoğraf makinesi almalıyım? sorusuna epey bir açıklık getireceğiz. Türkiye’deki vergilerin yüksek oluşundan Türkiye’de fotoğraf makinesi fiyatları yurt dışı fiyatlarından epey yüksek bizlerde bu durumda ya yurt dışından Fotoğraf Makinesi getirmeye çalışıyor yada  Hayyam, Doğubank gibi spot fotoğraf ekipmanı Devamını oku..

Merhaba arkadaşlar iş hayatımdaki yoğunluk dan dolayı epeydir bir şeyler yazamadım. Bir süredir Full Frame bir fotoğraf makinesi almayı düşünüyordum. İlk fotoğraf makinemin Canon Eos 550D olduğu ve Canon’a biraz daha sempati duyduğum için aklımda 5d Mark2 ve Canon Eos 6D vardı. İkisi arasında epey bir kaldım Mark2’nin CF kart olması Mark2  ile 6D arasında Devamını oku..

23